jak na astma

jak na astma

Uzależnienia prawne

Gdy większość ludzi porozmawiać o uzależnieniach przywiązują negatywną konotację do niego (i słusznie), ponieważ mają one tendencję do mówienia o uzależnień od substancji nielegalnych. Ale co z tych osób, które mają uzależnień od substancji, które są całkowicie legalne i dostępne w niemal każdym lokalnym sklepie?

Prawdopodobnie najczęstszym uzależnienie prawnym, który zostanie ujawnione jest alkohol . Z alkoholizmem jest prawdziwy problem, który może spowodować problemy prawne zarówno dla osób cierpiących z nim i zdrowia, pomagając tych, których kochasz się leczenie uzależnienia mogą być niezwykle ważne, po części ze względu na łatwo dostępności alkoholu. W przeciwieństwie do leków lub leków na receptę nielegalne, można po prostu iść do sklepu na rogu i podnieś butelkę bourbona karmić swoje uzależnienie i tak długo, jak jesteś z pełnoletni, nikt nie będzie cię powstrzymać.

jak na astma

Inne duże lek, który to mówi się w tym samym słowie z uzależnieniem, ale to nie widać ludzi poszukujących kompleksowego leczenia szpitalnego za, jest nikotyna. Uważany przez wielu za jedną z najbardziej uzależniających substancji, które nie wymagają recepty na, uzależnienie od nikotyny, inaczej znany jako regularnym palaczem, może mieć długotrwałe konsekwencje zdrowotne nie tylko dla palacza, ale dla tych, wokół nich, jak skutki biernego palenia dawna udokumentowane.

W odróżnieniu od alkoholizmu, niewiele osób uzależnionych od nikotyny skończyć poszukiwanie traktowania ich uzależnienia, zamiast polegania na over-the-counter łatek i dziąsła, aby pomóc im pokonać nałóg, choć niektórzy będą dążyć terapeutów, aby pomóc im dostać się na uzależnienia, czy są one posiadające wyjątkowo ciężko się nad nim i są naprawdę oddani kończąc ich uzależnienie od palenia.

Być może uzależniająca substancja, która dostaje najmniejszej uwagi jest kofeina.
Artykuł dzięki: