jak odroznic astme od mukowiscydozy

jak odroznic astme od mukowiscydozy To nie jest rozsądne oczekiwać uzależniony zmienić tylko dlatego, że chcą , aby to zrobić. Gdyby mógł, nie stałby się narkomani w pierwszej kolejności. To dlatego, że nie można oczekiwać, aby być w stanie kontrolować każdy ich działania. To nie może i nie będzie, i będzie prowadzić do rozczarowania i żalu z upływem czasu.

W bliskiej jednego uzależnionego wszystko, co można zrobić, to być miłość i wsparcie. Zachęcić ich do poszukiwania leczenia, ale nie wymaga. Leczenie będzie skuteczne tylko wtedy, gdy uzależniony jest gotowa do pełnego przyznać zakres problemu i jest gotowy i chętny do poszukiwania profesjonalnej pomocy.

Cokolwiek robisz, nie obwiniaj siebie za swoje zachowanie, ale nie poddają się ich manipulacji i kłamstw. Bezczynność nie będzie dokonać rzeczy lepiej, obiecuje przestać są nieskuteczne. Musisz upewnić się, że nie pozwalają na ich zachowanie w jakikolwiek sposób.

Życie z narkoman nie może być decyzja, że ??została wprowadzona, ale taki, który masz teraz żyć. Ale istnieją dosłownie tysiące rachunków uzależnionych, którzy z powodzeniem wprowadzone leczenie i złożyły niemal cudowne uzdrowienie. Trzymaj się na przekonaniu, że kiedyś cierpliwość i wsparcie okaże się, że było warto.

Artykuł dzięki: