jak odroznic astme od pochp

jak odroznic astme od pochp

Znaczenie trzeźwości

Większość z nas zapewne słyszał o trzeźwości termin, ale co to tak naprawdę oznacza? Trzeźwość może zawierać abstynencji od:

Alkohol

Leki

Seks

Pornografia

Zakupy

Nadmierne jedzenie

Nawet gniew można uznać wciągająca zachowania. Po tym wszystkim, określenie „Rage-aholic” to wspólny termin w słowniku amerykańskim.

Pierwsze Sober

Pierwsze trzeźwo to nie tylko powstrzymywanie się od uzależniających narkotyków lub zachowania. Prawdziwe znaczenie trzeźwości uczy się żyć na trzeźwo z tymi samymi problemami, które wysyłają indywidualny bieg na uzależnieniu w pierwszej kolejności. Tylko proces zaprzestanie picia lub kończenie lek sam w sobie nie nauczają jednostki, jak radzić sobie bez substancji lub zachowania. Uczenie się żyć na trzeźwo jest chyba najtrudniejszy część „Get Sober” procesu.

Anonimowi Alkoholicy

Wiele grup istnieje pomóc uzależnionych od jakiejkolwiek odmiany uwolnić się od ich uzależnienia do życia trzeźwe życie. Grupy takie jak Anonimowych Alkoholików (AA) służyć jako system wsparcia dla tych, którzy chcą żyć wolni od alkoholu. AA zapewnia pielęgnacji i czasem trudniejsze warunki dla tych, którzy chcą dostać trzeźwy i trzeźwość. grupy AA składają się z jednostek ze wszystkich warstw społecznych. Członkowie AA dzielenie się opowieściami i zapewnić wsparcie dla innych osób w grupie.

Gdy dana osoba ma zdobyć trzeźwy i zobowiązuje się do trzeźwego stylu życia w AA, zazwyczaj uzyskać sponsora. Sponsor AA jest osoba, która oddziałuje bezpośrednio na zasadzie jeden do jednego z jednostki, poradnictwo je i pokazując im sposoby radzenia sobie z umiarem. Generalnie, Sponsor jest inny członek AA który trzeźwy przez dłuższy okres czasu.

Sukces AA nie można zaprzeczyć. grupy AA można znaleźć w każdym obszarze wiejskim, miasteczka i miasta w całym kraju.
Artykuł dzięki: