jak miec astme

jak miec astme

Dowody wskazują również wzrost Sudden Infant Death Syndrome jeśli ojciec pali, gdy matka jest w ciąży. Korzystnie oboje rodzice-to-be powinien rzucić palenie podczas ciąży. Oto reguła zostanie zastosowana ponownie-tym więcej pali równa się więcej ryzyko SIDS.

Po wskazówek urodzenia – Jest absolutnie konieczne, aby utrzymać dziecko w środowisku wolnym od dymu przez cały czas, bez względu na to, jak praktycznie niemożliwe mogłoby się wydawać. Zatrzymaj przyjaciół, rodziny, a nawet nieznajomych od palenia w domu, samochodu lub innego obszaru w pobliżu dziecka.

jak miec astme

Fakty na bierne palenie – bierne palenie również znany jako biernego dymu lub dymu tytoniowego zawiera środowiskowych spalania dym papierosowy i wydychanego palacz. Medyczne, a także dowód naukowy istnieje wspierać fakt, że spalanie-off papierosa lub koniec cygara rzeczywiście zawiera więcej szkodliwych substancji w porównaniu z dymem z pierwszej ręki wdychany przez palacza. Powinno być jednym z tych pechowców niepalących, którzy są regularnie narażonych na bierne palenie, można zwiększyć, a szansa, dziecko urodzone w rozwoju raka repertuaru, choroby serca, rozedmę płuc, alergie, astmę i inne problemy zdrowotne, co znacznie , Dzieci narażone na bierne palenie również mają wyższe ryzyko zachorowania na zmniejszoną pojemność płuc.

Jest to z pewnością długa lista skutków palenia w czasie ciąży, a tak wiele różnych odmian sposobów, że palenie podczas ciąży może mieć wpływ na matkę i płód. Próbuje rzucić palenie nie jest rozwiązaniem w tym momencie, to jest koniecznością. Nie ma zbyt dużo ryzyka dla własnego zdrowia i dla Twojego wkrótce nowo narodzonych dzieci. Skorzystaj ze wszystkich grup i programów, które są dostępne, aby uzyskać świeży zdrowszy styl życia wsparcia.

Artykuł dzięki: http://www.domelit.pl/okna/