jak odroznic astme od nerwicy

jak odroznic astme od nerwicy Rozdziały Międzynarodowy AA nie są rzadkością. Model AA zmusza jednostkę do czoła problemom, że alkohol wywołał w ich życiu. Inni członkowie AA były przez cały proces i są w stanie dostrzec manipulacji, kłamstwa i złe zachowanie dokonywane przez osoby uzależnionej. Grupę lub osoby w większej grupie, mogą skonfrontować uzależnionego o swoich starych zachowań, zmuszając narkomana w odniesieniu do kwestii, że od dawna tłumione.strop filigran

Inne grupy anonimowych

Grupy podobne do AA istnieją dla osób uzależnionych od narkotyków, seksu, jedzenia i wydatków. Anonimowych Narkomanów lub NA, jest specjalnie dostosowana do osoby, której podstawowym uzależnienie jest z substancji, takich jak kokaina czy leków na receptę. Over-Eaters Anonymous jest system wsparcia dla tych, którzy są uzależnieni od przejedzenia. Ponad grupy diety, Over-Eaters Anonymous próbuje dostać się na kwestiach główny dla nałogowych zachowań poprzez wzajemną i poradnictwa grupowego i silnego systemu wsparcia.

Gdy dana osoba uczęszcza grupę „anonimowy”, mogą się spodziewać anonimowość. Zasadnicze znaczenie dla wszystkich tych grup jest poczucie akceptacji dla każdego z wciągającej kwestii.

Procesie uzyskiwania Sober

Proces uzyskiwania trzeźwo jest często traumatyczne jeden dla uzależnionych. To dlatego 28 programów dziennie na coraz trzeźwy istnieje. W programie mieszkaniowym, uzależniony jest w stanie „wyschnąć” od alkoholu, narkotyków, substancji lub zachowania. Program mieszkaniowy w pacjenta zapewnia bezpieczne środowisko, w którym uzależniony będzie twarz i radzić sobie z problemami, że od dawna tłumione z nałogu. Obiekty mieszkalne wymagają często swoich pacjentów do udziału w grupie i indywidualne poradnictwo regularnie. Odzyskaniem uzależniony musi żyć zgodnie z zasadami domu i dogadać się z innymi pacjentami.
Artykuł dzięki: