jak rozpoznac astme alergiczna

Medical Marijuana Vs syntetyczny – Różnice między tymi dwoma

Medyczna marihuana stała się obecnie legalne w czternastu państw. Syntetyczny formy leku zawierającej THC (delta-9-tetrahydrokanabinolu), która jest aktywną substancją chemiczną zawartych marihuany, pochodna rośliny konopi. Łodygi, nasiona i wszystkie liście są wykorzystywane i są zazwyczaj brązowe lub zielone.

Są plusy i minusy dla legalizacji marihuany i niezgody nad używając go zamiast naturalnych roślin. Jednym z argumentów przeciw jest to, że ma więcej pieniędzy na przetwarzanie go w syntetycznej formie płynnej lub tabletek, podczas gdy prosta marihuana jest łatwy w użyciu poprzez palenie lub pieczenia do żywności i spożyciu.

Warunki zdrowotne zwykle leczone marihuany medycznej obejmują HIV / AIDS, raka, udar, jaskrę , nudności, astmy i drgawki. Stwierdzono także, okazały się przydatne w łagodzeniu bólu związanego z stwardnienie mięśni i pewnych zaburzeń spastycznością. W wielu krajach na całym świecie zalegalizowała lek dla niektórych schorzeniach. Badanie trwa nadal w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie w celu dalszego dopracowania zrozumienia skuteczności THC.

Niektóre z tych porównań palenia go bezpośrednio, a nie biorąc go w przetworzonej pigułki lub postaci ciekłej obejmują:

1.It trwa dłużej dla jej być wchłaniane przez organizm. Ta absorpcja może trwać do jednej godziny podczas palenia substancję spowoduje natychmiastową reakcję.

2. Ponieważ palenia umożliwia natychmiastowe reakcje fizyczne, użytkownik może z łatwością monitorować jego wlot, w celu osiągnięcia właściwych rezultatów. Jeżeli dana osoba musi czekać godzinę, aby poczuć efekt płyn lub pigułki, istnieje większe prawdopodobieństwo przedawkowania.

3. Donoszono się bardziej intensywne i obejmują psychodeliczne efekty uboczne.

4. konopi papierosów jest znacznie mniej kosztowne niż w postaci płynnej lub tabletek.

5. Ciekły forma leku jest powiedziane spowodować nudności tak poważne, że wielu ludzi nie może tolerować i wymiotować przed absorbowanie THC. Jest to niefortunne, ponieważ efektem ubocznym wielu próbują kontrolować nudności w pierwszej kolejności.

Efekty uboczne syntetycznego płynu lub tabletek THC obejmują lęk, dezorientacja, utrata pamięci, nietypowe wzorce myślowe, depresja, niepokój, przyspieszone bicie serca, wysypka i drgawki. Może być również problemy podczas łączenia tego leku z innych leków na receptę.

Artykuł dzięki: